ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

1. Taraflar

a) www..birtekbana.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Balbey Mahallesi 405 sokak Mehmet Ali Gönen İş Merkezi 1/A Muratpaşa adresinde bulunan
Meriç Kuyum Ltd.Şti. - Birtekbana

b) www.birtekbana.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Meriç Kuyum Ltd.Şti.’nin sahibi bulunduğu web sitesi www.birtekbana.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.birtekbana.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu Birtekbana’nın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Birtekbana’ya karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Birtekbana’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Birtekbana tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Birtekbana; üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin sitemizde yer alan gizlilik ve güvenlik politikamız ile üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu, ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR