Doğru Takı doğru Satıcı ile başlar

Doğru Takı doğru Satıcı ile başlar

Yazar: Melih Mungan Okunma Sayısı: 971 Yayınlanma Tarihi 07 Jun 2017 Yorum: 0

Kuyumculuk İlham ve Sabır Sanat'ıdır,bu yüzden layıkı ile yapılan her ürün üzerinde de sevgi ve pozitiflikten gelen iyi bir enerji vardır.

Aslında Kuyumculukta her ürünün kendine has bir Lisan'ı vardır ve Sahibi ile buluşan ürünler o yüzden Sahibini karakterize eder,okumasını bilene .

Takı takmak İnsan'ın madeni keşfettiği tarih'e kadar iner,İnsan tarih boyunca her dönem içinde bulunduğu ortam ve hislere göre takı'yı anlamlandırmış ve ona çeşitli misyonlar yüklemiştir kâh zaman'larda ise kendi içlerindeki gücü taktıkları takılarına vermişlerdir onların şans veya güç getireceğine inanarak  oysa bazı taşlardaki doğasal enerjilerden başka hiçbir gücü yoktur takıların Süs olmaktan ziyade.

Günümüz modern İnsan'ı takıda zaten farkında olmadan veya olarak kendi kişiliğini yansıtan Mücevherat veya Takılara yöneliyor.

Erkeklerde takı genelde bir Yüzük ve iyi bir Saat olabilirken Hanımlarda durum tam tersi bir seyir izleyebiliyor günümüz modern Kadın'ı gerek iş gerekse özel yaşamında Kılık Kıyafetine olduğu gibi onun bir nevi tamamlayıcısı olan Takıları ile aslında kendini tamam ve ifade ediyor .

Kuyumcuk çok nadide bir İş'tir o yüzden bu Sektör ile ilgili olan kişilerin de Dürüstlükleri Altın saflığında,Hissiyatları Pırlanta ışıltısında ve Yürekleride ince Terazi hassasiyetinde olmalıdır yoksa sunum sadece para kazanmaya yönelik olur'ki bu da her Müşteriye hitap etmenize engeldir.

İşte tüm bu unsurların farkında olan Memory Kuyumculuk,birtekbana.com (By Meriç Mungan) Turizmci oluşu sebebi ile tüm Dünya Halklarına ve onların her biri değişik kültürlerine 25 sene hizmet ve hitap ederek sektörde engin bir tecrübe edinmiş,İş Aşk'ı ile harman edip Kalplere hitap edebilmenin Sır'rını yakalamıştır.

Üzerimizdeki Takılar daha önce de bahsettiğimiz gibi kişiliğimizi yansıtacağı için özel olmak durumundalar İşte tam da burada  sizleri % 100 Mutlu etmek adına biz kişiye özel ürünler ile hizmetinizdeyiz her türlü soru ve Dilek'leriniz ile bizlere danışıp hayalinizdeki ürünü elde edebilir hem kendinizi hemde çok Sevdiğiniz hayat arkadaşınızı Mutlu edebilirsiniz şimdilik Hoşçakalın...)))

Yorumlar
Yorum Yap