Hakkımızda

     

1992 yılında Antalya’da kurulan “Memory Jewels”, 24 yıllık takı ve kişiye özel mücevher tasarım tecrübesini, 20 yıllık profesyonel yönetim ve danışmanlık gücü ile birleştirerek, Türkiye’deki en kaliteli ve zevkli tasarımları en hızlı ve güvenli şekilde, 7/24 müşterisiyle buluşturma kararı almıştır. Firmamız varlığını ulusal ve uluslararası sertifikalar ile güçlendirmiş, kadrosunda yer alan işletmecileri ve jeoloji mühendislerini, tasarımcılarla harmanlamıştır.

2016 Mart ayında ticari faaliyete başlayan “birtekbana.com”, tasarım tecrübesine ek olarak üretim tarafında yapmış olduğu yatırım ile, tasarım ile başlayıp mağazadaki hazır ürüne kadar geçen tüm üretim süreçlerini kendi tesislerinde gerçekleştirebilen, Türkiye ve dünyadaki sayılı üretimciler arasındadır.

Misyonu koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyeti olan firmamızın, üretim kalitesi, fiyat avantajı ve fark yaratan tasarımları ile sektördeki en hızlı büyüyen yatırımcı olma hedefi vardır. Her müşteriye ürününü seçtiği andan itibaren kendini özel hissettirebilmek ana değerimizdir.

Mutlu, değerli, farklı ve bizimle kalın...

 

Birtekbana.com