Kişiyel Özel Mücevher, Pırlanta ve Takı-Aksesuar

Kişiyel Özel Mücevher, Pırlanta ve Takı-Aksesuar

Yazar: Meriç Mungan Okunma Sayısı: 1252 Yayınlanma Tarihi 22 Apr 2017 Yorum: 1

Kişiyel Özel Mücevher, Pırlanta ve Takı-Aksesuar


2016 yılı içerisinde Ocak – Haziran aralığını kapsayan bir araştırmaya göre internetten yapılan alış verişlerin %3’lük kısmını kişiye özel tasarım ürünler kapsamaktadır. İnsanlar kendilerine özel bir tasarıma sahip mücevher, pırlanta, takı ve aksesuar kullanmayı tercih ediyorlar.


Kişiye Özel Tasarım Nedir?

Üzerinde kişinin ismi yazılı bulunan yada kişinin isteği ve zevkine göre tasarlanmış genellikle takı – aksesuar çeşitlerini barındıran ürünler kişiye özel tasarım kategorisine girmektedir.

Özel günlerde birine hediye almak isteyen kişilerin veya kendisine ait özel bir tasarımı taşımak isteyenlerin tercih ettiği ürünler çeşididir.


Kişiye Özel Tasarım Ürünler Nereden Alınır?

Kişiye özel tasarım ürünleri genellikle kolye, yüzük, küpe yada saat ürünlerini kapsamaktadır.  Kişiye Özel Tasarım ürünler nereden satın alınır sorusuna yanıt vermeden önce dikkat edilmesi gereken bir kaç hususu belirtmekte fayda vardır.

Bu tarz ürünleri internetten bir e-ticaret sitesinden satın alacaksanız sitenin güvenli olup olmadığını, e-ticaret sitesinin size ödeme kolaylığı ve ödeme seçenekleri sunduğunu kontrol etmelisiniz. E-ticaret sitesinin arkasında bir sektör tecrübesinin ve güvenilir bir markanın olması yapacağınız alış verişlerin güvenliği için en çok dikkat edilmesi gereken noktadır.

Birtekbana.com kişiye özel tasarımların yer aldığı bir e-ticaret sitesidir. Site üzerinden özel olarak dizayn edilmiş tasarımlara erişmeniz ve satın almanız oldukça kolaydır. E-ticaret sitesinin yanı sıra arkasında Memory Jewelry gibi bir markayı barındıran, tasarımlarını ve üretimlerini 3D tasarım ile Memory Jewelry Design isimli atölyelerinde teknolojinin imkanları dahilinde yapan bir girişimden bahsediyoruz.

Hatt-ı Alâ Koleksiyonu

Kişiye Özel Tasarımlar kategorisinde çıtayı biraz daha yükseklere çıkaran Memory Jewellery markası BirTekBana.com internet sitesi üzerinden Hatt-Alâ Koleksiyonu ismini verdikleri hattat Necmi ATİK’in sanatıyla 24 yıllık sektör tecrübesini birleştirerek müşterilerin beğenisine sunmuştur.

14947741_367543573578979_8631406867514964168_n

İnternet sitesi / e-ticaret sitesi üzerinden genellikle gümüş takı ve aksesuar tasarımların satışını yapan Memory Jewelry Antalya ilinin Belek ilçesinde bulunan mağazalarında kişiye özel pırlanta ve mücevher satışını yapmaktadır.

14956644_367571703576166_342181407421390523_n

Asr Kolye ve Ayetel Kürsi Kolye isimli iki muazzam tasarıma sahip kolyeler Hatt-ı Alâ Koleksiyonun mükemmel iki parçasıdır.

Müthiş hat sanatını teknoloji imkanları ile buluşturup bunu kolyenin üzerine ustalıkla işleyen Memory Jewelry özel tasarımlarını BirTekBana.com isimli e-ticaret sitesi üzerinden satışa sunmuştur.


BirTekBana.com Sitesinde Başka Hangi Ürünler Var?

Birtekbana.com sitesi üzerinden kişiye özel tasarımlar bulabileceğiniz gibi diğer diğer kategorilerde de satışa sunulan ürünleri de bulabilirsiniz. İnceleyip, satın alabileceğiniz ürünlerin kategorize edilmiş listesi aşağıda yer almaktadır.

Bayan Gümüş Takılar

Erkek Takı

Doğal Taş

Kişiye Özel

Altın Takı

Pırlanta

Saat

Hemen hemen her kategoride ürünü bulabilirsiniz. Üstelik sadece bayan takıları değil erkek takı ve aksesuarlarını da bulmanız mümkündür.

Yukarıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak 7/24 yaptığınız veya yapacağınız alış verişler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


BirTekBana.com Avantajları Nelerdir?

Bir e-ticaret sitesinden beklenenleri günümüzde birçok e-ticaret yazılımı karşılamaktadır ancak bazı beklentiler yazılımın ötesinde samimiyet ve kararlılık gerektirir. BirTekBana.com sitesi üzerinden alış veriş yapmanız oldukça avantajlıdır. En büyük avantajı ise kapıda ödeme kolaylığıdır. Günümüzde internet üzerinden kredi kartı ile yapılan alış verişlerde yaşanan sıkıntılar nedeniyle birtekbana.com sitesi kapıda ödeme imkanı sunmaktadır. Bunun Türkçesi ürün kapınıza gelir ve siz ödemeyi ister nakit olarak ister kredi kartı ile kargo görevlisine yaparsınız demektir. Bu hem güvenli bir ödeme şeklidir hem de pratiktir.

Hangi bankanın kartına sahip olursanız olun Birtekbana.com üzerinden alış veriş yapabilirsiniz.

screenshot_9

BirTekbana.com sitesinin sosyal medya hesaplarını takip ederek daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Birtekbana.com Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap